תפריט נגישות

רס"ל רועי פילוסוף ז"ל

רועי פילוסוף
בן 25 בנפלו
בן שושנה ועמוס
נולד בחולון
בו' באב תשל"ה, 14/7/1975
התגורר בחולון
התגייס ב-1995
שרת בחיל החימוש
נפל בעת מילוי תפקידו
בט' באייר תשס"א, 2/5/2001
מקום נפילה: בונקר תחמושת בביסל"ש
מקום קבורה: חולון
הותיר: הורים, אחים ואחות

קורות חיים

רועי נולד בתאריך 14.7.1975, וגדל בעיר חולון.

רועי, ילד ביישן עם עיניים צוחקות, שמחייך תמיד לכולם. בילדותו היה ילד מאוד אהוב וחברותי, אהב לשחק במשחקי יצירה ומחשבה. רועי הובחן כילד בעל חוש טכני מאוד מפותח.

רועי למד בבית ספר יסודי ע"ש שלום עליכם, לאחר-מכן בתיכון מלט"ב - במגמת חשמל, והמשיך בלימודיו כהנדסאי חשמל והפך לחשמלאי מוסמך.

רועי היה תלמיד מאוד אהוב ומצטיין, זכה להערכה רבה וקיבל מילגות ותעודות הצטיינות.

בשנת 1995 התגייס לצה"ל, עבר טירונות בבה"ד 4 ברמאללה ובסיום הטירונות המשיך לקורס בבה"ד 20 ושובץ לשרת בבית-ספר לשריון, שם עסק כמתחזק תחמושת בבונקר. בבה"ד 20 עבר רועי מספר קורסים מהם: קורס חבלה וקורס בוחן תחמושת, ותיפקד ביחידתו בתפקידים אלה.

בשנת 1997 רועי קיבל תעודת הצטיינות והערכה ממפקד יחידתו. רועי היה חייל מצטיין, מסור לעבודתו ואחראי, הן בתחום תפקידיו בצבא והן בחייו הפרטיים. היה מאוד גאה במעשיו, והיה לגאוות משפחתו ויחידתו.

רועי המשיך במסלול קבע כבוחן תחמושת בבונקר בבית הספר לשריון וסיים שלב 10 בחבלה.

רועי, בחור מאוד מיוחד, בעל אופי ייחודי, ידע לאהוב את החיים כפי שהם, תמיד קיבל באהבה כל דבר, תמיד כיבד את כולם, עזר לכולם, ידע להקשיב, לתת את הלב והנשמה קודם כל לאחרים ואחר-כך לעצמו.

רועי בשירותו היה מגיע הביתה בעיקר בסופי-שבוע, ואת כל זמנו היה מקדיש לבני משפחתו. היה דואג לסבתו האלמנה שלא תישאר לבד, והיה שומר ודואג לכולם.

רועי אהב לטייל ברמת-הגולן, במדבר יהודה ובעיקר בירושלים עיר הקודש, ובכלל אהב את ארץ ישראל, אהב ללמוד ולהכיר את ההיסטוריה שלה. מאוד אהב לבלות בים ולהנות מכל רגע. תחביב נוסף שהיה לו זה הכדורסל. רועי מאוד אהב לשחק כדורסל ולצפות במשחקים ובמיוחד במשחקים של מכבי ת"א, שאותה אהד.

רועי מאוד אהב את החגים, את השבתות ואת שירי השבת ששרים מסביב לשולחן. רועי מאוד אהב את האחדות של בני המשפחה ותמיד דאג שכולם יהיו ביחד. יותר מבן ומאח, רועי היה חבר טוב של כולנו. בחור שידע מה הוא רוצה מעצמו, ולמה לשאוף, רועי רצה להמשיך ללמוד ולהיות מהנדס חשמל.

רועי לא זכה להתחתן ולהקים משפחה משלו. השאיר אחריו הורים, אחים ואחות.

רועי השאיר מתכון לחיים, מתכון לאהוב את החיים כמו שהם כפי שידע לאהוב, ולאהבת הבריות.

רועי פילוסוף, הבחור הביישן, טוב הלב, עם העיניים המאירות והצוחקות, ושתמיד מחייך לכולם...

יהי זיכרו ברוך, אמן.

הופק במערכת "גלעד-לזכרם", באמצעות חב' תבונה בע"מ (054-6700799)
בניית אתרים: לוגו חברת תבונה