תפריט נגישות

דבר יו"ר הועדה להנצחת נפגעי פעולות האיבה

רועי כהן, יו"ר ועדת הנצחת חללי הטרור
משפחות שכולות, תושבי העיר חולון,

ראשית כל אני מבקש לברך בשמי ובשם הארגון היציג על השקת האתר להנצחת חללי פעולות הטרור תושבי העיר חולון.

ארגון נפגעי פעולות איבה - הארגון היציג במדינת ישראל, המייצג אלפי משפחות שכולות, אלמנות ואלמנים, יתומים ויתומות, נכים ונכות אשר הוכרו ע"י מדינת ישראל כנפגעי פעולות איבה.
הארגון פועל ללא לאות למען רווחת נפגעי פעולות איבה ויישום זכויותיהם מול המוסד לביטוח לאומי, ארגון נפגעי פעולות איבה קם במטרה להיות בית חם ותומך לכל אותם נפגעים ובני משפחותיהם בשעה הקשה ביותר בחייהם,
הארגון עומד איתן ויציב לצד נפגעים אלו אשר נאלצים להתמודד עם הקושי הרב, עם השכול הנורא עם הפגיעות והאובדן הקשה בגוף ובנפש, אנו כאן, כגוף חזק ויציב עבורם, מלווים אותם בכל צעד, בכל רגע בזמנים הקשים של חייהם.
מטרת הארגון הינה ללוות את הנפגעים ובני משפחותיהם בשיקומם, לענות על צרכיהם המיוחדים ולנסות ולעשות כל שניתן בכדי לשפר את איכות חייהם.

בנוסף, הארגון פועל רבות בעניין הנצחת חללי הטרור כפי שנעשה באתר מכובד זה ובדיוק כמו הנצחת חללי מערכות ישראל, הן במישור הלאומי-מדיני והן במישור הפרטני מול כל רשות ורשות, לא נחדל עד אשר זכרם של כל קורבנות הטרור יונצח לעד.

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל וחללי פעולות האיבה קרב ובא, זהו יום כואב וקשה לכולנו, במיוחד בימים נוראיים אלו אשר גל הטרור מכה במדינתנו ובאזרחנו התמימים ללא מנוחה,
זהו יום בו עם ישראל מתייחד עם חלליו אשר נפלו במערכה המתמשכת על זכותנו לחיות חיים רגילים ושלווים במדינת ישראל.

אנו מעודדים ומשבחים, כל רשות אשר מנציחה את זכרם המבורך של חללי פעולות איבה, הן ע"י אנדרטאות לזכרם והן ע"י טקסי זיכרון והן על ידי השקת אתר הנצחה וזוהי ההזדמנות להודות לראש העיר מוטי ששון על התמיכה לאורך כל ימות השנה במשפחות השכולות.

ברור לכל, כי אלו, אשר שילמו בגופם ונפשם, ובני משפחותיהם אשר חיים במשבר מתמשך, זכאים וראויים לכך כי שמם ייזכר לעד כחללי פעולות איבה אשר כל חטאם היה להיות אזרחים יהודיים במדינת ישראל.

כולי תקווה כי ימים של שלום ישררו במדינתנו וכי אזרחי מדינת ישראל יחיו חיים שלווים נטולי פחד וטרור.

בברכה,

עו"ד רועי כהן, מנכ"ל הארגון
ארגון נפגעי פעולות איבה - הארגון היציג (במדינת ישראל)
יו"ר ועדת הנצחת חללי הטרור בעיריית חולון


בניית אתרים: לוגו חברת תבונה