תפריט נגישות

רב"ט אליהו בובליל ז"ל

אליהו בובליל
בן 18 בנפלו
בן עליזה וחיים
נולד בבאר שבע
בי"ט בניסן תשמ"א, 23/4/1980
התגורר בחולון
שרת בחטיבת גבעתי
יחידה: בא"ח גבעתי
התגייס ב-22.7.1998
נפל בעת מילוי תפקידו
בכ"ח בכסלו תשנ"ט, 16/12/1998
מקום נפילה: קציעות
באזור השפלה הדרומית והנגב
מקום קבורה: חולון
הותיר: הורים ואחיות - ז'נט, ניצה וקרן

קורות חיים

נולד בי"ט ניסן תשמ"ה (23.4.1980) בבאר שבע, היה ילד חרוץ שעומד על שלו ומתווכח עד לנצחונו בויכוח. חייב לומר את המילה האחרונה. כילד חלם רבות להיות גיבור, ואף במשחקיו העדיף "משחקי מלחמה" אך בפנימיותו התגלה כביישן, מופנם ושקט. אלי אהב ספורט, כדורגל, כדורסל, ים, בן אדם חברותי. בעקבות השפעת דמותו של בן דודו - בני, חלם להגיע ליחידה קרבית ולשרת בגבעתי. בני עצמו שירת בגדוד "שקד" ואליהו תמיד רצה לקחת את הכומתה שלו.

בשבוע הראשון בצבא בני המשפחה התרגשו התרגשות גדולה מאד, אלי היה היחיד מחבריו ששירת בקרבי, כשנשאל אם הוא רוצה לשרת בקרבי טען כי הוא מאוד מעונין, הוא אף ניסה לשכנע את חבריו להצטרף אליו, לשרת את המדינה, ולתרום לה, אלי היה גאה בדרכו. כשהיה אלי חוזר הביתה לחופשה, אף פעם לא התלונן על האימונים הקשים, כח הרצון העצום וחוזקו הפיזי אפשרו לו להמשיך, להתקדם ולהצליח. ניכר היה שהוא עבר שינוי מאז גיוסו. אלי היה טיפוס משפחתי, נהג להתיעץ ולהעזר באביו במהלך שיחותיהם על הצבא ובכלל.

אלי נפל ב-16.12.1998, כ"ז כסלו תשל"ט בשעה 17:15 בשטחי האימון של בא"ח גבעתי, בתאונת אימונים בשטח פתוח - אלי נפגע משני כדורים.

אלי היה חייל מוביל בפלוגה, חייכן, מלא חוש הומור, חברותי ועוזר תמיד לחבריו, אלי היה ה"אבא" של המחלקה ותמיד אפשר היה לראות חברים פונים אליו.

יהי זכרו ברוך.

בניית אתרים: